Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

СЕРТИФІКАТ НА УТЕПЛЕНОМУ БУДИНКУ

2

    Журналісти продовжують розповідати про переможців обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2019 році.

    Минулої п’ятниці фасад жит-лового багатоквартирного будинку в Балаклії за адресою провулок Шевченка, 7 прикрасив сертифікат переможця в номінації «Від економії – до комфортного життя». Цей документ співвласникам будинку в особі В’ячеслава Єріна урочисто передала депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна.

  Коментуючи подію, Людмила Петрівна наголосила, що цей проєкт був спрямований, перш за все, на тепло- та енергозбереження, оскільки передбачав капітальний ремонт та утеплення цоколю та частини фасаду, освітлення місць загального користування, яке працює в автоматичному режимі.

  – Усі учасники мініпроєкту, будівельники успішно виконали завдання, на яке було витрачено майже 300 тис. грн. За умовами конкурсу 150 тис. грн профінансовано коштом обласного бюджету, ще 135 тис. грн – за рахунок Балаклійської міської ради і 15 тис. грн – конкурсантом. Я вітаю всіх із перемогою і закликаю не зупинятися, – сказала Л. Немикіна.

    Керівник підрядної організації ТОВ «Балрембуд» Володимир Пивовар розповів журналістам, що загальний обсяг робіт виконувався два місяці. Якщо утеплення цоколю провели оперативно, то на фасаді пішло більше часу. Адже працювали будівельники на висоті дев’ятиповерхівки, використовуючи спеціальне обладнання.


Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора