Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Новизна в стилі «старе місто»

1

Новою тротуарною плиткою під назвою «старе місто» в Балаклії вимощений від-різок вулиці Жовтневої – від перехрестя з вулицею Центральною до перехрестя з вулицею 8 Березня.

     За словами Максима Будянсь-кого, першого заступника Ба-лаклійського міського голови, капітальний ремонт тротуару профінансований з міського бюджету. Вдаючись до мови цифр, довжина об’єкта становить 447 м, ширина – від 1,8 м до 3,7 м, товщина – 6 см.

     Потреба в прокладанні нового тротуару назріла вже давно, оскільки впродовж названого відрізку шляху місцями взагалі не було покриття, що створювало незручності для пішоходів, особливо в негоду. Нерідко доводилось спостерігати картину, як перехожі стояли в задумі перед широкою ковбанею з водою, яка неодмінно утворювалась у сильний дощ або в період танення снігу приблизно перед входом до аптеки «Здоров’я». Молодші й міцніші перестрибували, люди старшого віку йшли вбрід або обирали інший маршрут, втрачаючи в часі. Я вже не говорю про ожеледицю, коли непевне зруйноване покриття під ногами тільки додавало незручностей і вимагало неабиякої обережності й навіть гімнастичної вправності від перехожих. Знаю про це не з інших уст, а з власного досвіду. Тепер інша справа – ступаєш упевнено, а отже, не псуєш не тільки взуття, а й гарний настрій.

     Наше місто змінюється на очах, набуваючи нових привабливих рис, помічаймо це і будьмо вдячними!