Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Несемо відповідальність за долю рідного краю

1

    Уже не перший рік представники місцевого самоврядування святкують своє професійне свято 7-го грудня. І це не випадково, адже саме цього дня ще в 1990 році був прийнятий закон про місцеве самоврядування, який, безумовно, неодноразово змінювався і доповнювався після отримання нашою державою статусу незалежної. Сьогод-ні місцеве самоврядування є основою народовладдя, одним із головних чинників розвитку громадянського суспі-льства, дійовим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань.

     Балаклійська районна рада сьо-мого скликання представлена 36 депутатами, працюють шість постійних комісій, у районі діють 24 місцевих ради.

     Депутатський корпус Балаклійської районної ради у 2019 році тісно співпрацював з районною державною адміністрацією, міською, селищними, сільськими радами, підприємствами, установами, громадськими організаціями. Ми завжди прагнули до порозуміння у вирішенні найактуальніших питань. Нам вдається зберігати стабільність, приймати виважені рішення.

      За час роботи ради сьомого скликання проведено 46 пленарних засідань, прийнято 850 рішень. Упродовж 11 місяців 2019 року проведено 8 сесій районної ради, прийнято 130 рішень.

    Одним із пріоритетних напрямків роботи районної ради є виконання районних програм. На сьогодні на контролі ради перебуває 36 програм, які охоплюють усі сфери життєдіяльності нашої громади, і жодна галузь не залишається поза увагою депутатського корпусу.

    Щороку рішенням ради ми затверджуємо програму соціально-економічного розвитку Балаклійського району, направлену на реалізацію державної політики, на підвищення якості життя та добробуту громадян району.

     У районі діють 3 програми, спрямовані на забезпечення сталого функціонування галузі культури, спорту та забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей.

     Так, цього року рішенням районної ради з районного бюджету було виділено 2,7 млн грн на ремонтно-реставраційні роботи спортивної зали «Олімп», де будуть проводитися заняття для дітей і дорослих з важкої атлетики, спортивної акробатики та пауерліфтингу. За кошти районного бюджету в сумі 6,5 млн грн відкрито три спортивних майданчики із синтетичним покриттям на базі навчальних закладів району. На проведення оздоровчої кампанії та функціонування Балаклійського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія» цього року було виділено кошти районного бюджету в сумі 3,5 млн грн, оздоровлено 4496 дітей пільгових категорій.

     Усього на проведення ремонтних робіт по закладах культури, на поліпшення матеріально-технічної бази цьогоріч з районного бюджету було виділено понад 7 млн грн.

      Не залишається поза увагою районної ради питання медицини. У районі діють 6 районних програм, метою яких є покращення медичного обслуговування населення та матеріально-технічної бази структурних підрозділів лікувальних закладів району. На виконання районних медичних програм, які передбачають забезпечення лікарськими засобами, іншими медичними послугами пільгових категорій громадян, з початку 2019 року використано 3555 тис. грн.

     Згідно з районною програмою забезпечення жителів району, які мають рідкісні захворювання, життєво необхідними лікарськими засобами та спеціальним лікувальним харчуванням на 2015 – 2020 роки придбане лікувальне харчування хворим на фенілкетонурію на загальну суму 2182,2 тис. грн.

     Відповідно до заходів районної програми «Онкологія» на 2017 – 2020 роки, використані кошти в сумі 166,5 тис. грн на придбання наркотичних засобів.

    На відшкодування пільгових рецептів відповідно до районної програми забезпечення лікарськими засобами, виробами медичного призначення, слуховими апаратами, безкоштовним зубопротезуванням пільгових категорій населення Балаклійського району на 2019 – 2023 роки направлено 878,7 тис. грн.

    Відповідно до районної програми по боротьбі з захворюванням на туберкульоз на 2017 – 2020 роки здійснено придбання туберкуліну на суму 327,6 тис. грн.  

      У рамках районної програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Балаклійського району на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 жовтня 2018 року № 657-VІІ (зі змінами), на покращання матеріально-технічної бази медичних закладів району використано 31721,5 тис. грн.

     Депутатським корпусом районної ради завжди приділялася значна увага розвитку галузі освіти. Рішенням ради затверджено 9 програм, направлених на розвиток та стале функціонування закладів освіти. Так, для харчування пільгової категорії дітей та учнів 1-4 класів цього року з районного бюджету спрямовано 8 млн 202 тис. грн. На реалізацію районної програми модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району було спрямовано 22 млн 406 тис. грн. На виконання районної програми «Шкі-льний автобус» із районного бюджету цього року виділено близько 2 млн грн.

     Значну увагу цьогоріч ми приділяли виконанню комплексної програми соціального захисту населення Балаклійського району, на яку в 2019 році з районного бюджету було виділено: 1 млн 285 тис. грн для надання матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення, 1 млн 748 тис. грн на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян нашого району.

     Попереду багато роботи. Нам необхідно затвердити бюджет на 2020 рік, програму соціально-економічного розвитку району та перспективний план, за яким буде жити і працювати районна рада наступного року.

    Сьогодні Україна стала на шлях масштабних реформ, спрямованих на покращання суспільно-політичного та соціально-економічного становища в країні. Усі ми добре розуміємо, що будь-які реформи матимуть успіх за умови, якщо кожен громадянин, як справжній господар у своєму домі, буде нести відповідальність за долю України, за долю свого рідного краю.

      Користуючись нагодою, висловлюю вдячність депутатам районної ради, районній державній адміністрації, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, громадськості району, жителям усіх територіальних громад, які завжди демонструють професіоналізм, відповідальність, чуй-ність і щедрість душі.

    Переконаний, що депутатський корпус району разом з районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування справиться з тими завданнями, які ставить перед нами життя і наші виборці.

     Сердечно бажаю всім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному жителю міцного здоров'я, достатку та благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра в щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

В. Чуприн,

заступник голови

Балаклійської районної ради