Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Працювати на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та пожеж

11

       На засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій були проаналізовані всі випадки, які траплялися в нашому районі з початку цього року. Особлива увага в доповіді начальника Балаклійського РВ ГУ ДСНС України Федора Купченка була приділена потенційно небезпечним об’єктам та забезпеченню протипожежного захисту місць із масовим перебуванням людей.

        Як було сказано, на території району розташовано 270 об’єктів з високим ступенем ризику, в тому числі 137 ідентифіковані як потенційно небезпечні, а 34 об’єкти – підвищеної небезпеки. Цього року підрозділами ДСНС уже здійснено 435 виїздів оперативного реагування за викликами, у т. ч. 382 – на пожежі.

        Найбільш резонансними рятувальники називають несанкціоновані вибухи на арсеналі 15 листопада, в результаті чого загинули троє саперів; 16 вересня при загорянні 115,7 га кукурудзи на полі СТОВ «Степове» було знищено цієї культури на 40 га; 22 серпня вогнеборці за непростих обставин ліквідували пожежу в Норцівському лісництві; 27 листопада пожежею з подальшим вибухом повністю зруйновано 3 гаражі та ще 2 зазнали пошкоджень.

         Органами ДСНС України у звітному періоді перевірено стан пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на всіх об’єктах, де масово перебувають люди. Аналізуючи період останніх п’яти років, на таких об’-єктах пожеж допущено не було.

     Але, як наголосив заступник голови райдержадміністрації Сергій Полторак, керівники освітніх, медичних, культурних, соціальних закладів та установ мають проводити постійну систематичну роботу щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій або подій техногенного характеру.

      – Поряд із порушеннями, для усунення яких потрібні фінанси, мають місце й такі, що знаходяться в організаційній площині й залежать безпосередньо від ролі керівників, їхнього впливу на ситуацію, – зазначив С. Полторак.

 

Олександр Шевченко,

 

«Вісті Балаклійщини», фото автора