Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО З ЮНОЮ ВОЛОНТЕРКОЮ

Алиса 1

    Цими днями в робочому кабінеті голови районної державної адміністрації Віталія Карабанова відбулося знайомство керівника району з ученицею 5-го класу Балаклійської ЗОШ № 1 11-річною Алісою Пономаренко.

     Користувачі соціальних мереж уже встигли запам’ятати її ім’я і заочно познайомитись на сторінці фейсбуку «Зайка змінить світ». Нагадаємо, що цю благодійну акцію наша юна героїня разом зі своєю мамою започаткувала для допомоги одному хворому хлопчику з нашого міста. Саме в той період Аліса досконало освоїла всі секрети і хитрощі роботи за швейною машинкою.

     А тепер, як вона сама розповідає, коли дітям і дорослим у період карантину знадобилися засоби захисту, їй без зайвих труднощів вдалося власноруч виготовити вже більше двох тисяч захисних масок.

    – Ти справжній волонтер і робиш таку необхідну справу. Я багато вже про тебе прочитав і дуже радий нашому знайомству. Від себе особисто і всієї районної державної адміністрації дякую тобі за таку позицію і наполегливість, – сказав Віталій Карабанов.

    А щоб ініціатива нашої юної землячки не припинялась, керівник району разом із солодощами передав Алісі Пономаренко й матеріальну підтримку на витратні матеріали.

 

    Олександр Шевченко, «Вісті Балаклійщини», фото автора