Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

У БАЛАКЛІЙСЬКІЙ ЦКРЛ ГОТОВІ ПЕРЕПРОФІЛЮВАТИ 200 ліжок для пацієнтів з COVID-19

Кучер1

13 квітня з можливостями та потребами закладу ознайомився голова ХОДА Олексій Кучер.

 

     Як розповіла директорка лікарні Марина Руденко, засобами індивідуального захисту лі-карів, антисептиками та дезінфекційними засобами заклад забезпечений до кінця місяця. «Але в нас є кошти, виділені з районного бюджету, і ми закуповуємо засоби індивідуального захисту», – повідомила директорка ЦРЛ.

     У лікарні є 9 апаратів ШВЛ. На сьогодні для потенційних пацієнтів з коронавірусною хворобою виділено 25 ліжок. При потребі для цього виділять ще 45 ліжок інфекційного відділення ЦРЛ. «Ще 200 ліжок можна перепрофілювати в інших від-діленнях головного лікувального корпусу», – зазначила Марина Руденко.

    У 2019 році за кошти районного бюджету для лікарні придбали комп’ютерний томограф. Це дуже важливо для диференціальної діагностики пневмонії при коронавірусній хворобі, оскільки в цьому випадку не завжди можна діагностувати пневмонію рентгенологічним дослідженням.

     Для діагностики COVID-19 лікарня отримала 400 експрес-тестів, використали поки що лише 4.

    Олексій Кучер наголосив на необхідності тестування всіх хворих з підозрою на коронавірусну хворобу та пневмонією. «Тестуйте, не зберігайте тести, вони в достатній кіль-кості. Якщо закінчуються, повідомляйте – їх в області достатньо», – підкреслив голова ХОДА.

   Він подякував лікарям за роботу в непростий час та запевнив, що ті, хто працює з хворими на COVID-19, отримуватимуть збільшену зарплатню. «Від вас багато залежить, ми дякуємо дуже за те, що ви робите, дякуємо за настрій, який у вас є – всі посміхаються. Ми зараз розглядаємо питання, яким чином підтримати тих лікарів, які борються з розповсюдженням коронавірусу. Це питання вирішується на рівні держави, Президент цим опікується. Тому найближчим часом це питання буде вирішене, скоро лікарі це відчують», – пообіцяв керівник ХОДА.

    За матеріалами сайту ХОДА