Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

ЩОБ СТРИМАТИ ЕПІДЕМІЮ КОРОНАВІРУСУ, ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ ПРОВЕЛИ СЕСІЮ, НА ЯКІЙ ВИДІЛИЛИ ДОДАТКОВІ КОШТИ НА МЕДИЧНУ ГАЛУЗЬ БАЛАКЛІЙЩИНИ

1111

       Центральні телеканали та інші засоби масової інформації щоденно інформують про збільшення кількості інфікованих коронавірусною недугою у світі, в Україні, на Харківщині. На жаль, у цю статистику потрапив і Балаклійський район, у якому лабораторним центром підтверджено два випадки захворювання на covid-19. За інформацією Міністерства охорони здоров’я, наразі медикам вдається контролювати ситуацію, пов’язану з пандемією. Але розслаблятися медичній галузі всіх рівнів ще зарано.

33333

     Депутати районної ради цілком усвідомлюють, що саме меди-ки першими стикаються з усіма викликами непростої ситуації. Одноголосним рішенням народні обранці внесли оперативні зміни до районного бюджету. На які галузі і в яких сумах скеровуються бюджетні кошти, докладно доповіла заступник начальника фінансового управління РДА Наталія Куценко. У зв’язку з виникненням гострої необхідності проведення заходів на випадок епідеміологічної ситуації та з метою запобігання поширенню захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом covid-19, первинній та вторинній ланкам районної медицини скеровуються додаткові фінанси. Зокрема, КНП БРР «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня» – 2020 тис. грн та КНП БРР «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» – 353 тис. грн. На ці кошти також буде придбано медичний інвентар для індивідуального захисту персоналу, дезінфікуючі засоби, антисептики, витратні матеріали для забору біоматеріалу (крові), лікарські засоби та вироби тощо.

2222

    Районна влада, депутатський корпус також реально усвідомлюють, що медицина все одно вийде переможцем у протистоянні з коронавірусною інфекцією. А тому неодмінно доведеться повертатися у звичний ритм життя з усіма повсякденними потребами. За рахунок міжбюджетних трансфертів із державного та обласного бюджетів рішенням сесії передбачено видатки на капітальний ремонт терапевтичного відділення в селищі Донець – 9616,2 тис. грн; соціальний захист окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти – 1744,7 тис. грн; підтримку закладів охорони здоров’я – 2522,4 тис. грн, у т. ч. на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 1589 тис. грн.

    За рахунок вільного залишку коштів районного бюджету на поточне утримання закладів освіти вже найближчим часом надійдуть 2732,3 тис. грн.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини»,

фото автора