Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Кожна дитина має зростати в сім’ї

1

     Президент України, голова Харківської обласної державної адміністрації всіляко підтримують державницьку політику: кожна дитина має зростати і виховуватись виключно в сімейних умовах, маючи повноцінну родину. Адже жоден державний заклад – дитячий будинок чи центр реабілітації – у жодному разі не замінить материнське тепло і турботу.

     На цьому наголосив заступник голови Харківської ОДА Євгеній Грицьков, відкриваючи засідання за круглим столом, присвячене вдосконаленню сімейних форм виховання дітей. Разом з керівником області на Балаклійщину з робочим візитом також прибули Ольга Шевченко, начальник служби у справах дітей ХОДА, Олена Хватинець, директор Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

    Центральною особою засідання стала Вікторія Тищенко, яка є президентом громадської організації «Благодійний фонд «Волонтери: дорослі – дітям». За словами пані Вікторії, фонд уже не один рік допомагає сім’ям з дітьми, які опинилися в складних умовах життя.

2

    – Нерідко ми виявляємо родини, які не тільки потерпають від складних соціально-побутових умов, а й інколи просто не мають даху над головою. Щоб допомогти, у першу чергу, дітям, волонтери підшукують житло, яке ми купуємо для таких родин. Зокрема, по Бригадирівській сільській раді вже придбано дев’ять житлових будинків, де наразі оселилися 33 дитини зі своїми батьками, – наголосила Вікторія Тищенко.

     Продовжуючи обговорення, гості з області зазначили, що цей важливий соціальний проєкт вдається успішно реалізовувати в тісній співпраці та взаємодії з усіма відповідними районними службами. Як було відмічено, Балаклійський район є лідером в області з озвучених питань. А повертаючись до Бригадирівки, багато позитивних моментів учасники засідання висловили на адресу сільського голови Миколи Букія та його команди, зокрема координаційної ради при виконавчому комітеті.

     Прибувши до села, поважна делегація разом з керівником району Віталієм Карабановим не тільки побувала в новоселів, а й завітала до місцевого ліцею, при якому створено дошкільний навчальний заклад на 20 місць. Благодійний фонд «Дорослі – дітям» має на меті не тільки підтримувати родини матеріально (придбання ліжок, посуду, домашніх тварин тощо), що вже зроблено, а й бачить велику перспективу в належних умовах здобуття освіти в сільській місцевості. Керівник благодійного фонду В. Тищенко постійно наголошує, що не в кожній родині на селі є інтернет для онлайн навчання. Багато плюсів є в тому, що молодші учні відвідують групу подовженого дня тощо.

3

     Як сказав журналістам Бригадирівський сільський голова М. Букій, завданням представників влади є не тільки допомога дітям, а й дорослим представникам родин.

     – Коли люди бачать, що в будинку може бути вода, туалетна кімната, інші побутові зручності, а ми вже разом з благодійним фондом над цим працюємо, змінюються життєва філософія і цінності. Це тяжка повсякденна робота, але без цього не обійтись. Не всі дорослі готові до швидкої перебудови. Сподіваюсь, що за допомоги районної влади вже скоро в нас запрацює фахівець із соціальної роботи і ми обов’язково переможемо, а головними переможцями стануть діти – майбутнє української держави, – зазначив М. Букій.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини».