Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

ПЕРЕМОЖНУ 75-у ВЕСНУ РАЗОМ З НАМИ ЗУСТРІЧАЮТЬ НАШІ ДОРОГІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ У ТІЙ ВІЙНІ.

55551

На жаль, до цього дня дійшов тільки 21 учасник Другої світової.

Овсепян

Овсепян Айказ Аракелович, 5. 12. 1923 р. н., інвалід ВВв 1-ї групи.

Війну розпочав 20.08.1941 р., військове звання лейтенант. Брав участь у битві за Кавказ, у Корсунь-Шевченківській, Кишинівській, Умансько-Ботошанській операціях, визволяв від ворога Румунію, Угорщину, Чехословаччину, Югославію. Перемогу зустрів в Австрії. Має нагороди: орден Великої Вітчизняної війни І ст., «За мужність», орден Червоного Прапора, медалі «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.», «За оборону Кавказу», «За взяття Будапешта», «За взяття Берліна».

Резникова

Рєзнікова Ольга Іванівна, 11.02.1925 р. н., ін-валід ВВв 1-ї групи.

Брала участь у бойових діях у складі 2-го Українського фронту. Пройшла бойовий шлях від України до Молдови, Румунії, Болгарії. Нагороджена орденом Великої Вітчизняної війни.

полякова 1

Полякова Віра Матвіївна, 5.12.1926 р. н., інвалід ВВв 1-ї групи.

У 1943 р. зарахована до радіовзводу 228-ї стрілецької дивізії 57-ї армії. Брала участь у бойових діях за звільнення Харківської області, м. Балаклія, Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської, Одеської областей, Молдавії, Румунії, Болгарії, Австрії, Угорщини, Чехословаччини. День Перемоги зустріла в Чехословаччині. Нагороджена орденом Червоної Зірки, орденом «За бойові заслуги», орденом Великої Вітчизняної війни ІІ ст., медалями «За мужність», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.», «За взяття Будапешта».

гришко1

Гришко Микола Пилипович, 1. 09. 1925 р. н., інвалід ВВв 1-ї групи.

Народився в с. Крючки Балаклійського району Харківської області. На фронті з 13.02.1943 р., потрапив до 795-го стрілецького полку 228-ї Червонопрапорної ордена Суворова стрілецької дивізії, яка стояла в обороні від Савинець до Андріївки. Брав участь у звільненні сіл Балаклійського району, пройшов з боями Харківську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Миколаївську, Одеську області, Тирасполь, Молдавію, Литву, Латвію, Румунію. Перемогу зустрів у Югославії. Нагороджений орденами Червоної Зірки, Великої Вітчизняної війни І ст., медалями «За мужність», «За відвагу», «За перемогу над Німеччиною», а також ювілейними орденами і медалями.

рогачев1

Рогачев Іван Петрович, 1926 р. н., інвалід ВВв 2-ї групи.

Народився в Міловій, пішов на фронт у 1944 році, рядовий-кулеметник. Йому судилося воювати в Латвії та Литві. Перемога застала його в ризькому госпіталі, де набирався сил після тяжкого поранення. Нагороджений орденом Великої Вітчизняної війни ІІ ст.

Біленький

Біленький Іван Карпович, 1924 р. н., інвалід ВВв 2-ї групи.

На фронт пішов у 1942 році з Полтавщини. Був піхотинцем, брав Берлін, учасник зустрічі на Ельбі з американськими союзниками. Військове звання – старший сержант. Нагороджений двома орденами Червоної Зірки, орденом Слави, багатьма медалями.

сальников 1

Сальніков Володимир Никифорович, 4. 04.1924 р. н., інвалід ВВв 2-ї групи.

Бойовий шлях – Вітебська область, міста Орша, Борисов. Воював у партизанському загоні. Нагороджений орденом Великої Вітчизняної війни І та ІІ ст.

Борщ1

Борщ Іван Наумович, 28. 01. 1926 р. н., інвалід ВВв 2-ї групи.

Бойовий шлях: Нікопольсько-Криворізька наступальна операція на початку 1944 року, звільнення Болгарії, Белграда, Будапештська наступальна операція, форсування Дунаю. Нагороджений орденом «За мужність», медалями «За бойові заслуги», «За перемогу над Німеччиною в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.», «За взяття Будапешта».

Санин

Санін Михайло Дмитрович, 29. 05. 1926 р. н., інвалід ВВв 2-ї групи.

Народився на Харківщині в селищі Дворічна. На початку травня 1943 р. був призваний до війська. Брав участь у звільненні Польщі (Люблін, Познань, Лодзь). Був тяжко поранений. Перемогу зустрів у люблінському госпіталі. Нагороджений орденом Великої Вітчизняної війни ІІ ст., орденом Слави ІІІ ст., медаллю «За перемогу над Німеччиною» та ювілейними медалями.

Семенов1

Семенов Петро Андрійович, 11. 07. 1926 р. н., інвалід ВВв 2-ї групи.

Призваний у квітні 1943 р. Брав участь у бойових діях на Курській дузі, звільняв Харківщину, Сумщину, центральну Україну, м. Відень. Нагороджений орденом Великої Вітчизняної війни І ст., орденом «За мужність», медалями «За відвагу», «За бойові заслуги», «За перемогу над Німеччиною».

Савченко

Савченко Олексій Тимофійович, 30.03.1926 р. н., інвалід ВВв 3-ї групи.

Воював на 2-му Українському фронті, рядовий. Має нагороду – «За перемогу над Німеччиною в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.».

пономаренко1

Пономаренко Дмитро Васильович, 23. 02.1926 р. н., інвалід ВВв 3-ї групи.

Весною 1942 р. добровільно пішов у партизани. Після звільнення м. Цюрипинськ у 1943 р. продовжив навчання в школі. Нагороджений орденом Великої Вітчизняної війни ІІ ст., медалями «За мужність», «Партизан України», ювілейними медалями.

Сердюк

Сердюк Ганна Павлівна, 1927 р. н., учасниця бойових дій.

З 1942-го по 1945-й перебувала на підневільних роботах у Німеччині, на фабриці з виготовлення запчастин.

Панченко

Панченко Віра Іванівна, 1926 р. н., учасниця бойових дій.

У 16 років була силоміць відправлена до Німеччини, де була до жовтня 1945 року. Працювала на залізничній станції, а потім у господарстві дворовою робітницею.

Кобилка

Кобилка Василь Андрійович, 1929 р. н., учасник бойових дій.

Служив в армії, був учасником групи з розмінування територій, нагороджений ювілейними медалями.

Заколюжный

Закалюжний Микола Михайлович, 1928 р. н., учасник бойових дій.

Брав участь у розмінуванні с. Первомайське Балаклійського району Харківської області.

Аксенов 2

Аксьонов Федір Борисович, 1925 р.н., учасник бойових дій.

Призваний до війська в січні 1943-го року. Учасник боїв за визволення Будапешта, Відня. Бойовий шлях завершив біля Праги в травні 1945-го року. Нагороджений медалями «За відвагу», «За взяття Відня», «За перемогу над Німеччиною» та багатьма іншими

Аксенова1.

Аксьонова Надія Дми-трівна, 1927 р. н., учасниця бойових дій.

У серпні 1942 року була примусово вивезена до Німеччини. Працювала на сільгоспроботах, була звільнена 9 травня 1945 року.

Пікуш

Пікуш Андрій Іванович, 12.02.1927 р. н., учасник бойових дій.

Брав участь у бойових діях, нагороджений ювілейними медалями «50 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», «ХХХ років Радянської армії та флоту».

Ігнатенко

Ігнатенко Ольга Петрівна, 1927 р. н., учасниця бойових дій.

У 1943-му році зовсім юною була вивезена на примусові роботи до Німеччини. Гнула спину на німецьких землевласників до самісінького визволення в переможному 1945 році. Нагороджена медалями.

Скоробагатська

Скоробагатська Ніна Тарасівна, 1928 р. н., учасниця бойових дій.

З чотирнадцятирічного віку довелося тяжко працювати на підневільних роботах у Німеччині. Нагороджена багатьма медалями та пам’ятними відзнаками.

 

Шановні ветерани!

Ми пишаємось вами! Ваш героїчний подвиг залишиться в пам’яті нашого народу назавжди, ваш життєвий шлях вартий наслідування. Бажаємо вам довгих років життя, здоров’я, мирного неба, яскравого сонця.

Вічна пам’ять загиблим, вічна слава живим!