Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

ЕКОЛОГІЧНА ПРОБЛЕМА В П’ЯТИГІРСЬКОМУ БУДЕ ВИРІШЕНА

       2

     Принаймні з такою заявою виступив на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій директор ТОВ «Курганський бройлер» Андрій Свиридкін.

    Під час засідання комісії, яким керував голова районної дер-жавної адміністрації Віталій Карабанов, начальник районного відділу ГУ ДСНС України Федір Купченко доповів, що два дні поспіль, а саме 11 та 12 червня 2020 року на екстрений номер виклику рятувальної служби «101» надходили повідомлення від жителів П’ятигірської сільської ради про задушливий токсичний сморід із відкритої території, на якій знаходиться звалище курячого посліду. Так зване «послідосховище» належить підприємству ТОВ «Курганський бройлер», яке десятки років вивозить відходи виробництва.

     Представник П’ятигірської сільської ради наголосила, що склад пташиного посліду знаходиться на відстані 3 км від житлової зони села. Дійсно, місцеве населення вже багато років потерпає від смороду, викликаного розпадом з виділенням небезпечних газів. Спеціалісти візуально вимірюють кількість накопиченої речовини в розмірі 130 тисяч метрів кубічних.

     Директор ТОВ «Курганський бройлер» Андрій Свиридкін визнає екологічну проблему, яка утворилась, і доповів про шляхи її вирішення. За його словами, вивезення та складування посліду на вказаній території ведеться з 1973 року, тобто відколи запрацювала птахофабрика. Місцезнаходження визначалося проєктантами з урахуванням рози вітрів, але за останні роки зі зміною клімату поступово змінилась і роза вітрів, на жаль, у бік житлової зони. Сьогодні підприємство веде активну діяльність з утилізації відходів виробництва, які пропонуються сільгоспвиробникам у вигляді органічного добрива.

1

     Перший керівник району В. Карабанов і члени КТЕБ та НС схвально сприйняли таку інформацію. Зі свого боку голова РДА поставив кінцевий термін виконання проблемного питання – до 1 вересня.

       Також під час засідання районної комісії було обговорено перспективне завдання щодо утилізації пташиного посліду. У майбутньому це може бути сировина для вироблення біогазу. Але це проєкт, який потребує вкладення капітальних інвестицій, і над цим треба працювати.

Наступним питанням було розглянуто стан забезпечення техногенної, пожежної та екологічної безпеки на об’єктах військової частини А-1352.

3

Заступник командира в/ч, головний інженер майор М. Юдін доповів, що наразі триває розмінування технічної території десятьма групами спеціалістів, у тому числі 4 – групи знищення боєприпасів. Уже розміновано понад 220 га території, або 60 %. Засоби ураження зберігаються в залізобетонних та цегляних сховищах і обваловані відповідно до нормативних вимог. Усі споруди забезпечені запасами води, засобами пожежогасіння. Цілодобово працюють постові та патрулі. Бойове чергування несуть підрозділи протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби.

 

 

Олександр Шевченко,

 

«Вісті Балаклійщини», фото автора