Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

ЗА ВЧАСНУ ПІДГОТОВКУ – персональна відповідальність

21

     Минулого вівторка в райдержадміністрації відбулося засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2020-2021 років під головуванням першого заступника голови РДА Віктора Коваленка.

     Учасники засідання, серед яких були керівники соціальної сфе-ри та житлово-комунальних господарств, відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, обговорили хід підготовки об’єктів ЖКГ, закладів освіти, охорони здоров’я, культури та спорту до роботи в опалювальний період та озвучили наявні на сьогодні проблеми.

      Про стан готовності до зими об’єктів культурної та спортивної сфери району доповів начальник відділу культури, молоді та спорту РДА Сергій Кунденко. Він зазначив, що наразі тривають поточні ремонти в деяких закладах, ще не закінчено ремонт Пришибського клубу. У серпні-вересні планується закупівля необхідної кількості вугілля для опалення.

      Як зазначила т. в. о. начальника КП БРР «Балаклійські теплові мережі» Ольга Шопіна, рівень готовності підприємства становить 44%. До роботи взимку перевіряються котельні та теплові мережі, виявлені пориви ліквідовуються. Також було названо боржників підприємства. Наголосив на необхідності заміни глибинних насосів керівник водоканалу Віктор Трубчанінов.

      Ще не закінчені роботи з ізоляції ділянки теплотраси – про це повідомила директорка ЦКРЛ Марина Руденко, також певної суми потребує ремонт переходу між корпусами лікарні, у планах – перенесення теплотраси, яка опалює стаціонарне приміщення. Проблемним питанням є непрацююча система опалення на медичному об’єкті в Андріївці. Директор районного центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Пересічанська зазначила, що, крім проблем із котельнею, ще й дах приміщення протікає. Чотири об’єкти опалюються пелетними котлами, тож є потреба придбати 35 т пелетів. На серпень заплановано перевірку та технічне обслуговування котлів, також проводиться перевірка сигналізаторів.

      За інформацією начальника відділу освіти РДА Світлани Швід, до роботи в осінньо-зимовий період за станом на 16 червня підготовлено 16 закладів освіти з 48, або 33 % від плану. Тривають поточні і косметичні ремонти, які планують завершити до кінця серпня. У 15 котельнях продовжуються ремонтно-профілактичні роботи.

       Підбиваючи підсумки наради, перший заступник голови РДА Віктор Коваленко наголосив, що всі заклади необхідно вчасно підготувати до роботи в осінньо-зимовий період і керівники будуть відповідати за належну підготовку підпорядкованих об’єктів до опалювального сезону 2020-2021 років.

 

 

Ксенія Шестова,

 

«Вісті Балаклійщини», фото автора