Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

БАЛАКЛІЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НЕ ЗАКРИВАЄТЬСЯ, а модернізується

Ліцей

   Останніми днями в соціальних мережах почала розгойдуватись тема нібито закриття Балаклійського ліцею. Користувачі доволі активно коментують ситуацію, але якою вона є насправді, журналісти «Вістей Балаклійщини» попросили розповісти начальника відділу освіти районної державної адміністрації Світлану Швід:

      – Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», нашим завданням є модернізація мережі закладів освіти і погодження її з чинним законодавством. Статтею 10 названого закону регламентується організація освітнього процесу за базовими циклами. Один із циклів базової середньої освіти передбачає базове предметне навчання учнів у 7-9-х класах. Як відомо, Балаклійський ліцей за конкурсом набирав учнів, починаючи з 9-го класу. Тепер такого набору не буде, а навчатимуться ліцеїсти тільки в 10-11-х класах і в майбутньому в 12-му класі. Говорячи про новий навчальний рік, педагогічна рада Балаклійського ліцею вже визначила, що з 1 вересня будуть діяти чотири 10-х класи та три 11-х. Із 17 червня цього року буде оголошено донабір 11 учнів у наявні профілі на вільні місця та відкрито набір 20 учнів 10 класу з поглибленим вивченням географії та економіки.

    На завершення скептикам хочу озвучити, що за останній період Балаклійському ліцею було виділено 1,1 млн грн на нові кабінети біології, інформатики, мультимедійне обладнання та меблі; 450 тис. грн – на ремонт фасаду та приміщень; 250 тис. грн – на обладнання для гуртожитку та харчоблоку. Це далеко не повний перелік. А до кінця 2020 року загальна сума витрат на покращення матеріально-технічної бази навчального закладу складе понад 3 млн грн.

     Крім цього, заклад повністю забезпечений фінансуванням на заробітну плату, енергоносії та іншими видатками на утримання.

О. Шевченко