Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

ДЕБЮТНА ПЕРЕМОГА «ЦЕМЕНТНИКА» ЗА ПОРОЖНІХ ТРИБУН

31

20 червня РФК «Цементник» (Балаклія) перемогою над сахновщинським «Колосом» стартував у чемпіонаті Харківської області з футболу в сезоні 2020 року.

На жаль, у зв’язку з карантинними обмеженнями і забороною прове-дення спортивних змагань з глядачами, матч на стадіоні «Вимпел» пройшов без палких уболівальників нашої команди.

Зважаючи на те, що стадіон «Вимпел» є одним із найвідвідуваніших арен Харківської області і футбольні матчі в Балаклії збирають велику кількість глядачів, ці обмеження є дуже болючими для балаклійських уболівальників.

Саме тому хочеться перепросити перед балаклійськими любителями футболу за тимчасові незручності і подякувати за палку і щиру підтримку нашої районної команди «Цементник».

Щодо самої гри, то «Цементник», незважаючи на рахунок лише 2:0, досить упевнено переміг гостей із Сахновщини. Маючи велику кількість гольових моментів, балаклійці змогли тільки двічі відзначитись у воротах «Колоса». Точні удари в першому таймі на рахунку Сергія Шевцова і Євгенія Зорі. До того ж на останній хвилині гри наш голкіпер Дмитро Зіма відбив одинадцятиметровий пенальті і зберіг ворота у недоторканості.