Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

З НАГОЛОСОМ НА ЕКОЛОГІЮ

1112

     Останнього робочого дня минулого тижня депутати Балаклійської районної ради VІІ скликання зібрались на п’ятдесят третє пленарне засідання. Розпочинаючи роботу сесії, заступник голови районної ради Володимир Чуприн наголосив, що її ініціював голова районної державної адміністрації з необхідністю внесення фінансових змін до районного бюджету.

    Докладно про зміни в районно-му кошторисі народним об-ранцям доповіла заступник начальника фінансового управління РДА Наталія Куценко. Дбаючи про районні комунальні підприємства, депутати підтримали виділення 1,8 млн грн на підготовку та стале проходження осінньо-зимового періоду «Балаклійській центральній клінічній районній лікарні», ще 600 тис. грн фінансової підтримки скерували «Балаклійським тепловим мережам» на виплату заробітної плати та розрахунки за електроенергію.

    Останнім часом районне керівництво багато уваги приділяє вирішенню екологічних питань. Продовженням політики щодо впорядкування довкілля в нашому краї сміливо можна назвати передачу субвенції Андріївській селищній раді в сумі 490 тис. грн на проєктні та вишукувальні роботи з рекультивації сміттєзвалища. Уже невдовзі спеціалісти «Балаклійського Жилокомунсервісу» без сокир і пилок зможуть проводити механічне обрізування зайвої порослі новеньким трактором МТЗ-82 зі спеціальним обрізувачем, на що витратять у загальній сумі 870 тис. грн. Але якщо це питання трохи перспективне і потребує часу на тендерні процедури, вивозити побутові відходи доводиться щодня. Щоб техніка не підводила, закуплять запчастини до неї на 80 тис. грн. Ці та інші зміни до районного бюджету були відображені в ухваленому рішенні.

    Під час роботи сесії депутати розглянули та ухвалили три кадрових питання. Зокрема, були продовжені трудові відносини на умовах контракту з керівниками комунальних підприємств: «Балаклійський Житлокомунсервіс» – з Ясиновим Петром Андрійовичем, «Балаклійське архітектурне бюро» – Решетняком Геннадієм Миколайовичем, Видавничого будинку «Балдрук» – Обізним Сергієм Олексійовичем, строком на один рік кожному.

   Серед іншого депутати також внесли зміни до перспективного плану роботи районної ради на цей рік та затвердили структуру, чисельність виконавчого апарату, кошторис видатків на утримання районної ради та її виконавчого апарату у 2020 році.

 

     Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора