Почесна і відповідальна місія

4142

«Я – мама», – услід за героїнею Наталії Гундарєвої з хорошого радянського фільму «Двадцять років потому» може сказати про себе і Катерина Яковлєва, мама п’ятьох дітей. Минулого тижня в житті Катерини Миколаївни відбулася приємна подія – голова Балаклійської районної державної адміністрації Віталій Карабанов і заступник голови Балаклійської районної ради Володимир Чуприн вручили їй Почесну відзнаку «Мати-героїня»

Майже тридцять років Катери-на Миколаївна разом зі своєю великою родиною проживає в Чепілі, хоча народилася, закінчила школу і стала до роботи в селі Клімовому, що в Криму. З роками зріднилась не тільки з місцевими краєвидами, які неначе прорізає блакитною смужкою Донець (не море, а все ж благородна ріка), а, що найголовніше, з місцевими жителями. Як і в рідному селі, по переїзді теж працювала оператором машинного доїння в Чепілі, та з народженням чергової дитини поєднувати роботу з обов’язками матері і домогосподині ставало все важче, тож Катерина Миколаївна одного разу зробила вибір на користь родини. Той, хто виріс у великій сім'ї, знає, що в матерів і на власному обійсті завжди багато роботи.

Троє з п’яти дітей пані Катерини уже повнолітні. Дочка Альона вже заміжня і проживає в одному селі з ненькою, син Олександр, водій та слюсар з ремонту автомобілів, теж залишається поки що чепілянином, донька Анастасія вже рік як навчається в Харківському вищому технічному училищі, Дмитро і Крістіна ще школярі. Катерина Миколаївна пишається своїми дітьми, бо вони порядні й працелюбні. Односельці раді мати поруч сусідку, яка вміє і дати лад у домівці, і своїм дітям бути справжнім авторитетом.

До Почесної відзнаки «Мати-героїня» додається приємний доважок – одноразова матеріальна виплата в сумі 21 тисяча гривень.

Щиро бажаємо здоров’я родині Яковлєвих, а буде здоров’я – разом вони подолають будь-які труднощі.  

 

Тетяна Чмут,

 

Олександр Шевченко(фото),

 

«Вісті Балаклійщини»

 

 

 

 

Канал не знайдено