ФУТБОЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ПОПУЛЯРИЗУЄ І ДОПОМАГАЄ

51

      Нещодавно на Балаклійщині з робочим візитом побувала виконавчий директор Харківської обласної асоціації футболу Олена Коробка, яка зустрілася з головою районної державної адміністрації Віталієм Карабановим.

     Робоча зустріч у присутності районних спортивних керів-ників, юних футболістів та їхніх наставників проходила на стадіоні «Вимпел». Обласна гостя завітала до нашого краю з поставленою місією: від імені Української асоціації футболу О. Коробка передала вихованцям ДЮСШ комплект футбольних м’ячів, різноманітних кубків, медалей.

52

     – Сподіваюсь, що ці подарунки сприятимуть подальшій популяризації і розвитку футболу на Балаклійщині. Хоча й до цього ви є одними з перших на рівні області. Я маю на увазі участь в обласних турнірах і чемпіонатах дитячо-юнацьких команд, районних футбольних клубів. Не можу не згадати прекрасно проведений на «Вимпелі» обласний фінал серед переможців районних чемпіонатів, який відбувався наприкінці 2018 року за присутності Віктора Коваленка, голови обласної федерації футболу.

     Користуючись нагодою, щиро дякую районному керівництву за постійну увагу й підтримку футбольного руху, – сказала виконавчий директор Олена Коробка.

    Голова РДА Віталій Карабанов також висловив вдячність представникам футбольної асоціації і запевнив у незмінності взятого курсу щодо розвитку в районі не тільки футболу, а й інших масових видів спорту.

    – Разом з нашим улюбленим клубом «Цементник» у цьому сезоні маємо амбітні плани на призове місце в чемпіонаті області, – підсумував В. Карабанов.

 

      Олександр Шевченко,

 

«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

 

 

 

Канал не знайдено