У парку соцмістечка з’явився скейтодром

31

     Це професійний спортивний об’єкт, виконаний за спеціально обумовленими стандартами. Використовується для виконання трюків на професійних велосипедах, роликах, самокатах, скейтбордах. Обов’язковою умовою занять на такому об’єкті є наявність засобів захисту: шолома, наколінників, налокітників. Спеціалісти рекомендують тренування дітям, починаючи від 10-12 років.

32

 

         Цими днями така новинка знай-шла своє місце в парку соц-містечка і одразу зацікавила багатьох юних балаклійців.

33

       Як розповіли журналістам у Балаклійській міській раді, ідея побудови об’єкта надійшла від учнівської молоді Балаклійської ЗОШ № 2. Активісти розповідали, що серед юних балаклійців широко популяризується катання на велосипедах, самокатах, роликах, скейтах. А для найбільш підготовлених, завзятих і безстрашних бажано мати свій скейтодром. Дорослі підтримали починання і запропонували спробувати сили в обласному конкурсі мініп-роєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». На допомогу дітям у ролі конкурсанта виступила батьківська рада другої міської школи.

        Не залишила без уваги цей проєкт і наш депутат Людмила Немикіна. Як результат – чергова перемога і презентація вже збудованого скейтодрому.

34

       Під час відкриття спортивного об’єкта Іван Столбовий, Балаклійський міський голова, і Людмила Немикіна, депутат Харківської обласної ради, побажали балаклійцям міцного духу, спортивного завзяття, змістовного дозвілля і, звичайно, не забувати про небезпеку. Першими майданчик випробували харківські скейтбордисти, які на запрошення міської ради продемонстрували майстер-клас для початківців екстриму.

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено