Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ДОНЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вибори

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ДОНЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

25 жовтня 2020 року

            НАЗДРАЧОВ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ, 15.05.1964 р. н., громадянин України, освіта вища, Донецький селищний голова, Донецька селищна рада, безпартійний, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обраний Донецьким селищним головою, смт Донець.

 

           1.  БАБАКОВ ЄВГЕН ОЛЕКСІЙОВИЧ, 31.01.1970 р. н., громадянин України, освіта вища, в. о. старости, Андріївського старостинського округу Донецької селищної ради, безпартійний, від Харківської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», обраний депутатом за єдиним виборчим списком, смт Андріївка.

          2.  БОЧАРОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, 27.11.1975 р. н., громадянин України, освіта вища, директор, ТОВ «Агросет», безпартійний, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обраний депутатом за територіальним виборчим списком, с. П’ятигірське.

          3.  ВОРОПАЙ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ, 23.12.1981 р. н., громадянин України, освіта вища, майстер, цех енергозабезпечення, ГУ«Шебелинкагазвидобування», безпартійний, від Харківської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», обраний депутатом за територіальним виборчим списком,             с. Шебелинка.

          4.  ГАВРИЛЮК ОКСАНА ВІКТОРІВНА, 28.04.1978 р. н., громадянка України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійна, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обрана депутатом за єдиним виборчим списком, смт Донець.

         5.  ГАЛУШКА ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ, 4.04.1977 р. н., громадянин України, освіта вища, інженер з технічного нагляду, ШВПГГК, безпартійний, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обраний депутатом за територіальним виборчим списком, смт Донець.

         6.  ГРИГОРЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ, 8.06.1972 р. н., громадянин України, освіта вища, директор з маркетингу, Товариство з обмеженою відповідальністю «Союз-регіон», безпартійний, від ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!», обраний депутатом за єдиним виборчим списком, смт Слобожанське.

         7.  ЗАКОРА ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ, 11.05.1970 р. н., громадянин України, освіта вища, начальник цеху, Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування», безпартійний, від Харківської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», обраний депутатом за єдиним виборчим списком, смт Донець.

         8.  ІВАЩЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, 16.04.1961 р. н., громадянин України, освіта вища, приватний підприємець, безпартійний, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обраний депутатом за територіальним виборчим списком, смт Донець.

         9.  КОНОВАЛОВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ, 7.02.1976 р. н., громадянин України, освіта вища, директор, Товариство з обмеженою відповідальністю «Теплогрант», безпартійний, від ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!», обраний депутатом за єдиним виборчим списком, смт Андріївка.

         10. КОРОБКА СВІТЛАНА СЕРГІЇВНА, 19.02.1987 р. н., громадянка України, фахівець, ГУ «Шебелинкагазвидобування», безпартійна, від Харківської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», обрана депутатом за територіальним виборчим списком, смт Донець.

         11. КУЛИК АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, 10.09.1973 р. н., громадянин України, освіта вища, голова правління, Приватне акціонерне товариство «Прометей», безпартійний, від Харківської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», обраний депутатом за єдиним виборчим списком, смт Донець.

        12. ЛЕЖЕБОКОВ ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ, 22.04.1970 р. н., громадянин України, освіта вища, провідний механік, ВТТСТ ГУ «Шебелинкагазвидобування», безпартійний, від Харківської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», обраний депутатом за єдиним виборчим списком, смт Донець.

        13. ЛІСКОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ, 24.06.1970 р. н., громадянин України, освіта вища, заступник директора, ФГУ ШГВ АТ УГВ, безпартійний, від Харківської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», обраний депутатом за єдиним виборчим списком, смт Донець.

         14. ЛІСКОВСЬКИЙ СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧ, 4.06.1966 р. н., громадянин України, освіта вища, головний енергетик, ФГУ ШГВ АТ УГВ, безпартійний, від Харківської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», обраний депутатом за територіальним виборчим списком, смт Донець.

         15. МАЛЮТА ЮЛІЯ ЮРІЇВНА, 19.06.1983 р. н., громадянка України, освіта вища, головний бухгалтер, ТОВ «ОПТІМУСАРГО ПЕЙД», безпартійна, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обрана депутатом за територіальним виборчим списком, смт Андріївка.

         16. НАЗДРАЧОВ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ, 15.05.1964 р. н., громадянин України, освіта вища, Донецький селищний голова, Донецька селищна рада, безпартійний, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обраний депутатом за єдиним виборчим списком, смт Донець.

         17. НАЗДРАЧОВ МИКОЛА ПЕТРОВИЧ, 18.01.1960 р. н., громадянин України, освіта вища, майстер, ШВПГГК, безпартійний, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обраний депутатом за територіальним виборчим списком, смт Донець.

         18. ПАНЧЕНКО ЛЮДМИЛА ГЕРАСИМІВНА, 13.12.1964 р. н., громадянка України, освіта вища, директорка ППЖКГ «Андріївське», безпартійна, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обрана депутатом за територіальним виборчим списком, смт Андріївка.

         19. ПАШКОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ, 1.11.1976 р. н., громадянин України, освіта вища, головний енергетик, ШВБР БУ «Укрбургаз» філії АТ «Укргазвидобування», безпартійний, від Харківської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», обраний депутатом за територіальним виборчим списком, смт Донець.

        20. РОМАНОВСЬКА АНАСТАСІЯ МИКОЛАЇВНА, 19.03.1964 р. н., громадянка України, освіта вища, секретар, Донецька селищна рада, безпартійна, від Харківської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», обрана депутатом за територіальним виборчим списком, смт Донець.

        21. РУСЕЦЬКА ТАМАРА ПЕТРІВНА, 12.12.1949 р. н., громадянка України, освіта вища, пенсіонер, безпартійна, від ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!», обрана депутатом за єдиним виборчим списком, смт Андріївка.

        22. САФОНОВА ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, 28.03.1981 р. н., громадянка України, освіта вища, провідний фахівець сектору регіонального розвитку, ФГУ ШГВ АТ УГВ, безпартійна, від Харківської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», обрана депутатом за єдиним виборчим списком, смт Донець.

       23. СЕРЕДА МИКОЛА ІВАНОВИЧ, 24.11.1958 р. н., громадянин України, освіта вища, лікар, Комунальний некомерційний заклад БРР «БЦКРЛ», безпартійний, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обраний депутатом за єдиним виборчим списком, смт Донець.

        24. СОСНОВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА, 21.10.1965 р. н., громадянка України, освіта вища, директорка, Пришибський НВК, безпартійна, від РЕГІОНАЛЬНОЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!», обрана депутатом за територіальним виборчим списком, с. Явірське.

       25. СТЕПАНЕНКО ВАДИМ ІВАНОВИЧ, 1.02.1969 р. н., громадянин України, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, від ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!», обраний депутатом за територіальним виборчим списком, с. Покровське.

       26. ШЕРЕМЕТ ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ, 7.12.1978 р. н., громадянин України, освіта вища, головний економіст, ТОВ «Агросет», безпартійний, від Харківської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», обраний депутатом за територіальним виборчим списком, с. П’ятигірське.

Голова Донецької селищної територіальної виборчої комісії Олена Гурова