Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Новообрані депутати Ізюмської районної ради

вибори

Новообрані депутати Ізюмської районної ради

 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

«БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»

       Масельський Степан Іванович (перший кандидат) – 7.11.1971 р. н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.

       Запорожченко Олександр Володимирович – 2.07.1984 р. н., освіта вища, ТОВ «Агро-партнер 2016», директор, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 139 голосів, 13,57% виборчої квоти.

       Григоренко Костянтин Олександрович – 29.04.1964 р. н, освіта вища, ТОВ «Обрії1919”», директор, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 141 голос, 13,76% виборчої квоти.

       Кіпоть Роман Миколайович – 31.01.1977 р. н, освіта вища, фінансова компанія «Інвеста», заступник директора, місце проживання: м. Харків; 220 голосів, 21,48% виборчої квоти.

       Мартинова Тетяна Дмитрівна – 30.05.1977 р. н, освіта вища, Вербівський ДНЗ (ясла-садок) Вербівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, директор, місце проживання: с. Вербівка, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 351 голос, 34,27% виборчої квоти.

       Панасенко Валентина Михайлівна – 5.11.1959 р. н., освіта вища, Балаклійська районна державна адміністрація, заступник голови, місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 669 голосів, 65,33% виборчої квоти.

      Моросовська Марина Анатоліївна – 5.09.1969 р. н, освіта вища, Оскільський психоневрологічний інтернат, директор, місце проживання: с. Капитолівка, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 557 голосів, 54,39% виборчої квоти.

      Халєєв Олександр Анатолійович – 29.03.1958 р. н., освіта вища, комунальне некомерційне підприємство «Барвінківська ЦРЛ», головний лікар, місце проживання: м. Барвінкове, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 617 голосів, 60,25% виборчої квоти.

      Решетняк Геннадій Миколайович – 24.03.1961 р. н., освіта вища, Балаклійське комунальне підприємство архітектурного бюро, директор, місце проживання: с. Веселе, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 387 голосів, 37,79% виборчої квоти.

      Федченко Сергій Володимирович – 28.11.1983 р. н., освіта вища, фермерське господарство «ЮГ», комерційний директор, місце проживання: смт Борова, Борівський р-н, Харківська обл.; 786 голосів, 76,75% виборчої квоти.

      Наздрачов Микола Петрович – 18.01.1960 р. н., освіта вища, Шебелинське відділення з переробки газу і газового конденсату, майстер, місце проживання: смт Донець, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 621 голос, 60,64% виборчої квоти.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»

      Горбель Костянтин Володимирович – 20.09.1982 р. н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Харків (перший кандидат).

Бовдир Валерій Олександрович – 3.08.1979 р. н, освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Балаклія, Харківська обл.; 121 голос, 11,81% виборчої квоти.

      Баляса Яніна Анатоліївна – 9.10.1988 р. н., освіта вища, Барвінківський виконавчий комітет міської ради, начальник відділу земельних відносин, соціальних питань і регуляторної політики, місце проживання: м. Барвінкове, Харківська обл.; 137 голосів, 13,37% виборчої квоти.

      Яковенко Володимир Володимирович – 13.05.1986 р. н., освіта вища, Барвінківська районна державна лікарня ветеринарної медицини, начальник, місце проживання: м. Лиман, Донецька обл.; 603 голоси, 58,88% виборчої квоти.

      Гомон Олексій Анатолійович – 17.03.1972 р. н., освіта вища, СТОВ «Агрофірма «Новий шлях», генеральний директор, місце проживання: с. Підлиман, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 520 голосів, 50,78%.

      Шевелин Степан Прокопович – 2.04.1958 р. н., освіта вища, Пришибська сільська рада, сільський голова, місце проживання: с. Пришиб, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 73 голоси, 7,12%.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

       Дуванський Сергій Володимирович (перший кандидат) – 8.06.1959 р. н., освіта вища, Ізюмська районна рада, голова районної ради, місце проживання: с. Кам’-янка, Ізюмський р-н, Харківська обл.

      Ткачова Любов Володимирівна – 23.08.1988 р. н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 166 голосів, 16,21%.

      Меркулова Олена Анатоліївна – 21.05.1971 р. н, освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 218 голосів, 21,28%.

       Кукла Андрій Валерійович – 7.03.1970 р. н., освіта вища, самозайнята особа, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 287 голосів, 28,02%.

       Штельмах Максим Олегович – 15.08.1974 р. н, освіта середня спеціальна, самозайнята особа, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 624 голоси, 60,93%.

        Штейман Денис Миколайович – 11.07.1981 р. н., освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Бабенкове, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 494 голоси, 48,24%.

       Целуйко Алла Олександрівна – 6.10.1960 р. н., освіта вища, Балаклійська міська рада Харківської області, прибиральниця, місце проживання: м. Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл.; 374 голоси, 36,52%.

       Білодід Олена Іванівна – 5.04.1960 р. н., освіта вища, пенсіонер, місце проживання: м. Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл.; 476 голосів, 46,48%.

       Блудова Лариса Григорівна – 27.11.1970 р. н., освіта вища, Балаклійська міська рада, головний спеціаліст, місце проживання: м. Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл.; 957 голосів, 93,45%.

        Рева Тетяна Миколаївна – 1.01.1963 р. н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Барвінкове, Харківська обл.; 493 голоси, 48,14%.

       Половецький Сергій Володимирович – 3.06.1968 р. н., освіта вища, пенсіонер, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 588 голосів, 57,42%.

       Зубенко Володимир Іванович – 3.05.1963 р. н., освіта вища, ТОВ «Савинський цукровий завод», начальник цеху механізації, місце проживання: с. Морозівка, Балаклійський р-н, Харківська обл.; 131 голос, 12,79%.

      Лисенко Олександр Григорович – 10.06.1983 р. н., освіта вища, ДП «Ізюмський лісгосп», т. в. о. директора, місце проживання: смт Борова, Борівський р-н, Харківська обл.; 339 голосів, 33,10%.

      Шевченко Карина Сергіївна – 3.04.1987 р. н., освіта вища, Філіал ТВБВ Борівське відділення №10020/506, керуюча відділенням, місце проживання: смт Борова, Борівський р-н, Харківська обл.; 884 голоси, 86,32%.

      Смирнов Дмитро Васильович – 20.12.1978 р. н., освіта вища, фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл.; 404 голоси, 39,45%.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

       Ісламов Вісхан Алавдієвич (перший кандидат) – 28.12.1959 р. н., освіта вища, Філія ПАТ «ДПЗКУ «Ізюмський комбінат хлібопродуктів», директор, місце проживання: с. Капитолівка, Ізюмський р-н, Харківська обл.

       Грош Руслан Володимирович – 14.10.1976 р. н., освіта вища, Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», заступник директора, місце проживання: м. Харків; 464 голоси, 45,31%.

       Никифоров Яніс Саввич – 27.07.1984 р. н., освіта вища, Ізюмська районна державна адміністрація, голова, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 61 голос, 5,95%.

      Стрельник Віра Вікторівна – 30.03.1960 р. н., освіта вища, Філія ПАТ «ДПЗКУ «Ізюмський комбінат хлібопродуктів», провідний інженер, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 82 голоси, 8%.

      Чегринець Андрій Юрійович – 21.10.1982 р. н., освіта вища, тимчасово не працює, місце проживання: м. Ізюм, Харківська обл.; 281 голос, 27,44%.

      Карабанов Віталій Юрійович – 15.10.1983 р. н., освіта вища, Балаклійська районна державна адміністрація, голова, місце проживання: м. Балаклія, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 352 голоси, 34,37%.

     Загнетко Інна Степанівна – 20.09.1965 р. н., освіта вища, Іванівська сільська рада Барвінківського району Харківської області, секретар, місце проживання: с. Іванівка, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 146 голосів, 14,25%.

     Макаревич Ігор Миколайович – 9.01.1964 р. н., освіта вища, ТОВ «Агрофірма «Подолівська», генеральний директор, місце проживання: м. Барвінкове, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 665 голосів, 64,94%.

     Шутько Сергій Павлович – 3.12.1966 р. н., освіта вища, Борівська районна державна адміністрація, заступник голови, місце проживання: смт Борова, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 266 голосів, 25,97%. 

      Веприцька Ніна Іллівна – 26.06.1966 р. н., освіта вища, Комунальний заклад «Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області», директор, місце проживання: с. Бугаївка, Ізюмський р-н, Харківська обл.; 849 голосів, 82,91

      Наша довідка:

     За інформацією Харківської обласної ТВК, до Харківської обласної ради пройшли 5 партій, а всього їх було 11:

       – «Блок Кернеса – Успішний Харків» – 34,53 %;

       – «Опозиційна платформа – За життя» – 21,33 %;

       – «Слуга народу» – 12,76 %;

       – «Блок Світличної «Разом!» – 12,4 %;

      – «Європейська солідарність» – 8,05 %.

       Загальна чисельність Харківської обласної ради складатиме 120 депутатів.

        Зокрема, Балаклійщину представлятимуть Людмила Немикіна, Степан Масельський, Павло Столбовий («Блок Кернеса – Успішний Харків»), Валерій Білокудря («ОПЗЖ»), Анатолій Русецький («Блок Світличної «Разом!»).