П’ЯТДЕСЯТ ВІСІМ ПЛЕНАРНИХ ЗАСІДАНЬ і п’ятдесят районних програм

3

   Такими цифрами характеризується діяльність Балаклійської районної ради VІІ скликання. Минулого тижня відбулося завершальне засідання депутатського корпусу саме Балаклійського району, оскільки після 25 жовтня тепер будемо мати представницьку владу Балаклійської ОТГ та депутатів Ізюмського району.

 

    Забігаючи наперед, слід заува-жити, що у своїх промовах го-лова Балаклійської районної державної адміністрації Віталій Карабанов та заступник голови районної ради Володимир Чуприн щиро подякували народним обранцям сьомої каденції за плідну та конструктивну роботу.

      – Ми разом з вами провели 58 пленарних засідань, ухвалили 50 районних програм, спрямованих на соціальний захист населення, охорону здоров’я, освіту, культуру, спорт, розвиток житлово-комунальної сфери тощо. До речі, тридцять п’ять програм ще перебувають у режимі діяльності. Від імені депутатів Балаклійської районної ради за цей час було направлено десять звернень до центральних органів влади нашої держави, – наголосив заступник голови райради Володимир Чуприн.

     А на робоче засідання заключної сесії 6 листопада було винесено 12 питань порядку денного. Відкриваючи засідання райради, В. Чуприн озвучив, що його ініціював голова РДА з необхідністю внесення змін до районного бюджету.

     Про всі зміни районного кошторису учасникам сесії доповів перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Коваленко. Зокрема, за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету на проведення робіт капітального характеру та поточне утримання закладів освіти виділяється відповідно 874,1 тис. грн та 55 тис. грн. Балаклійській центральній клінічній районній лікарні для подолання коронавірусу та лікування хворих пацієнтів більше 1,2 млн грн передбачили на закупівлю апарату ШВЛ та шести кисневих концентраторів, ще на 1 млн грн медикам закуплять засоби індивідуального захисту.

    Також депутати погодились надати фінансову підтримку КП БРР «Балаклійські теплові мережі» – 2 млн грн; КП БРР «Балаклійський житлокомунсервіс» – 636,3 тис. грн (придбання автомобіля вантажопасажирського); КП «Балаклійський водоканал» – 1,1 млн грн (придбання обладнання та проведення пусконалагоджувальних робіт на очисних спорудах у селищі Донець). Для ремонту доріг місцевого значення і комунальної власності на території Лозовеньківської сільської ради скеровується 500 тис. грн.

       Серед кадрових питань рішенням районної ради було звільнено від т. в. о. директора комунального підприємства – сільськогосподарського підприємства «Балагросервіс» Ірину Татаренко, натомість на цю посаду призначили Володимира Астаповича з 9 листопада 2020 року по 9 листопада 2021 року на умовах контракту.

        Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено