Або пільги, або субсидія

супсидія

              Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.19 року         № 373 (зі змінами) «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» передбачено надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу в грошовій формі з 1 жовтня 2019 року.

           Право на отримання пільг для окремих категорій громадян визначається згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4.06.2015 № 389 (зі змінами), яка набула чинності з 1.07.2015, з урахуванням доходів. До таких категорій належать:

– сільські педагоги-пенсіонери,

– сільські медики-пенсіонери,

– сільські бібліотекарі-пенсіонери,

– сільські працівники культури-пенсіонери,

– багатодітні сім’ї,

– учасники війни,

– діти війни.

         Пільги надаються зазначеним категоріям пільговиків, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує розміру доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Відповідно до норм Податкового кодексу України, гранична сума для застосування податкової соціальної пільги у 2021 році складає 3180 грн.

         Пільговики, які отримують субсидію, не мають права на пільги в період отримання субсидії.

        Пільговики, які, відповідно до рівня доходів, втратили право на пільги, можуть надати заяву для оформлення житлової субсидії.

        Т. Сєрова

   начальник управління

  соціального захисту населення Балаклійської РДА

Канал не знайдено