«Ні» тарифному геноциду!»

тарифы

      Під таким гаслом у неділю містами України проходили акції протесту населення, яке висловлювало невдоволення діями центральних органів влади через суттєве збільшення тарифів на електричну енергію, газ та його транспортування (доставку), на черзі опалення та водопостачання. Доведені до відчаю люди у великих і малих містах здебільшого перекривали дороги, щоб у такий спосіб привернути увагу до тарифної несправедливості.

     Жителі Балаклії 10 січня також не стали винятком у загальній протестній акції. Об’-єднавшись через соціальні мережі, у неділю, по обіді, люди прийшли на перехрестя вулиць Соборної та Центральної, де протягом години рухались по трьох пішохідних переходах. Весь час за процесом спостерігали двоє поліцейських патрульних екіпажів, які не втручалися в дії протестувальників, а тільки слідкували за безпечним рухом транспортних засобів. За повідомленням поліції, у акції брали участь не більше п’ятдесяти людей.

       Журналісти поспілкувалися з деякими учасниками. Житель Балаклії Олексій розповів, що прийшов сюди абсолютно з власних намірів:

      – Повністю підтримую те, що відбувається, це просто крик душі. Отримую пенсії трохи більше двох тисяч, навіть із субсидією при таких тарифах на життя нічого не залишається. На жаль, ніхто ще не пропонував їхати на Грушевського або Банкову в Києві, але якщо таке трапиться, буду в перших рядах.

       До розмови пристає ще одна балаклійчанка:

       – Ніколи не могла й подумати, що при президентові Зеленському будуть так вчиняти з народом. Він же обіцяв не один раз удвічі знизити тарифи, а тим, кому за 70 років, взагалі не будуть нараховувати комуналку. Але, як бачимо, виходить усе навпаки, і цього терпіти не можна. А згадайте, як ще прем’єр-міністр Гончарук обіцяв повернутися до однієї газової квитанції і оплачувати транспортування газу в залежності від його споживання. Хто це придумав, якщо газ навіть не включав, усе одно плати щомісяця цілий рік, та ще й за такими цінами. Як часто говорить наш президент – це ж нечесно!

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

Канал не знайдено