«Розбійнику винесено вирок»

вирок

Суд підтримав позицію прокуратури та визнав винним місцевого 33 річного мешканця за фактом крадіжки, вчиненої повторно, поєднаної з проникненням до приміщення та за фактом розбійного нападу, поєднаного із проникненням у житло(ч.3 ст.185, ч.3 ст.187 КК України). Вироком суду злочинцю призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі із конфіскацією всього майна.

В квітні місяці минулого року, раніше неодноразово судимий місцевий мешканець, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вирішив скоїти крадіжку. З цією метою, за допомогою каміння розбив скло у вікні крамниці, через яке проник до приміщення, звідки викрав продукти харчування та грошові кошти.

Крім того, зазначена особа, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в нічний час доби вирішила вчинити розбій, і з цією метою, шляхом зняття сітки з вікна, він проник до домоволодіння потерпілої, яка в цей час відпочивала разом із своєю дитиною. Після чого, завдав господарці та її 7-річній дитині тілесних ушкоджень та відкрито заволодів майном.

Наразі вирок не набрав чинності оскільки триває строк на його апеляційне оскарження.

 

 

Заступник керівника

Ізюмської окружної прокуратури                                                      Д.І.Колесніков

Канал не знайдено